دوره های وبیناری بازار منتور

وبینارهای آکادمی

راهنمای استفاده از وبینار را دانلود نمایید

دانلود فایل pdf وبینار فایل ویدیوی وبینار

در بازار منتور ، دوره های مالی و سرمایه گذاری  به صورت مجازی برگزار می گردد. بنابراین برای دوستانی که نمی توانند به صورت حضوری در آموزشگاه های آکادمی بازار منتور حضور یابند این دوره ها به صورت آنلاین برگزار می گردد . بنابراین شما می توانید برای هر دوره ثبت نام نمایید و از محل (شهر) خود در وبینارها که با کیفیتی عالی برگزار می گردد حضور یابید. برای شرکت در وبینار شما باید راهنمای نصب و راه اندازی وبینار را مطالعه فرمایید که در pdf  همین قسمت موجود می باشد یا می توانید از لینک ذیل دانلود نمایید :

دورههای غیر حضوری در آکادمی بازار منتور

دوره های وبیناری در آکادمی بازار منتور

دوره های بسیار خوبی در آکادمی بازار منتور برای شما دانش پژوهان طراحی و مدون شده است. دوره هایی که جهت افزایش هوش مالی و سرمایه گذاری برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است عبارتست از :

 • دوره معامله گر کامل ( روانشناسی بازار در بازارهای سرمایه فارکس، کریپتو کرنسی ، بورس)
 • دوره فارکس مقدماتی
 • دوره پلن معاملاتی تریدینگ ناب در فارکس
 • تحلیل فاندامنتال در فارکس
 • تحلیل تکنیکال در بازارهای سرمایه
 • برنامه نویسی در سیستم های اتو تریدینگ (ربات های معامله گری)
 • شاخص های اقتصادی و تاثیر آن بر بازارهای سرمایه
 • ارزهای دیجیتال
 • دوره بین المللی تحلیل گر مالی خبره (CFA) و …
 • چگونه کال مارجین نشویم ؟

دوره های موردی وبیناری

این دوره ها با توجه به مقتضیات و شرایط خاص طراحی و مدون شده است . برای مثال ممکن است که به اطلاع دانش پژوهان اطلاع رسانی شود که یک دوره خاص در شرایط خاص در زمان مشخصی (برای مثال روزهای تعطیل) برگزار می گردد .

دوره های وبیناری با وقت ثابت

دوره های وبیناری با وقت ثابت یعنی به صورت مستمر و در یک ساعت خاص و مشخص در هفته برگزار می گردد. هر دوره یک ساعت ارائه دارد و یک ساعت مباحثه و حل تکالیف یا پروژه . شما می توانید از ساعت دوره های وبیناری که در سایت بازار منتور ذکر شده است در وبینار ها حضور پیدا کنید.

چگونه از اپلیکیشن وبینار استفاده کنم ؟

از سه طریق می توان به وبینار وارد شد :

 • از طریق وب و بدون نصب اپلیکیشن که از طریق دکمه فوق می توانید وارد سایت http://freeconferencecall.com شده و از منوی Online Meetingگزینه Join Meeting را انتخاب کرده و در Meeting ID ، کلمه zaferanieh را تایپ نمایید. سپس اطلاعات مربوط به وبینارهای زعفرانیه در صفحه ظاهر می گردد. در این حالت می توانید دکمه Join Online Meeting  را انتخاب نمایید .
 • روش دوم نصب نسخه موبایلی است .اگر سیستم شما آندرویدی است برای نصب باید از فروشگاه گوگل پلی به آدرس نصب اپلیکیشن آندرویدی  عملیات نصب را انجام دهید و اگر سیستم عامل دستگاه شما آی.او.اس می باشد باید از آدرس نصب اپلیکیشن آی.او.اس اپلیکیشن را در گوشی یا تبلت خود نصب نمایید و سپس برای ورود راهنمای استفاده فایل pdf یا فایل ویدیویی را مطالعه فرمایید.
 • روش سوم استفاده از روش دسکتابی است که با توجه به سیستم عامل شما مک ، ویندوز و یا لینوکس می توانید اپلیکیشن را از آدرس نصب دسکتاپی ، نصب کرده و تنظیمات برای ورود به وبینار را انجام دهید .برای ورود راهنمای استفاده فایل pdf یا فایل ویدیویی را مطالعه فرمایید.

در این دوره بحث تناسب اندام مالی یا مدیریت مالی شخصی (Personal Finance)  ارائه خواهد شد که فیتنس مالی از قبیل پس انداز ،هزینه ها و سرمایه گذاری شخصی در آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت . در این دوره از نرم افزار قلک(پس انداز) که توسط زعفرانیه طراحی شده است استفاده خواهد شد . برنامه ی ساده ای که در آن می توانید  در یک دوره (مثلا 6 ماهه) برنامه داشته باشید که چگونه پس انداز کنید ، چگونه چربی های اضافه مالی را حذف کنید و بعد از آن به سرمایه گذاری بپردازید .

در سری تناسب اندام مالی دو دوره طراحی و مدون شده است :

 1. دوره تناسب اندام مالی برای بزرگسالان : در این دوره به روش های پس انداز و حذف هزینه های اضافی ( چربی های مالی) ، مفاهیمی از قبیل بدهکاری بد و خوب و چگونگی سرمایه گذاری پرداخته می شود
 2. دوره تناسب اندام مالی برای نوجوانان: این دوره برای نوجوانان و جوانان خواهد بود که با مفاهیم پول و سرمایه گذاری آشنا خواهند شد .

در واقع این دوره به آموزه های مالی در خصوص روش های پس انداز ، پول و سرمایه پرداخته خواهد شد .

سری دوره های بازار سرمایه عبارتند از :

 1. بازار فارکس (جفت ارزها ) : بازار فارکس یکی از بزرگترین بازارهای مالی است . در این بازار به معامله گری ارزهای مختلف کشورها پرداخته می شود . شما می توانید با یاد گیری این دوره و با 20 دلار(مشکلی در انتقال ریالی به دلاری وجود ندارد) وارد معامله گری شوید. بنابراین در دوره فارکس تمامی مفاهیم بازار فارکس و معامله گری در آن آموزش داده می شود .
 2. بازار باینری آپشنز : در این بازار که یک بازار مشتقه از بازارهای دیگر است ، معامله گر می تواند با پیش بینی قیمت های دارایی مربوطه ( ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین ، اتریوم و … – جفت ارز ها – فلزات مثل طلا ، نقره – انرژی مثل نفت – و …) به معامله گری بپردازد . شما با مبلغی معادل 20 دلار می توانید در بازار فعالیت کنید.
 3. بازار ارزهای دیجیتال یا جفت ارز که شما می توانید ارزهای دیجیتالی را خرید و فروش کنید.  دراین دوره شما با نحوه خرید و فروش و مفاهیم ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین ، اتریوم، ریپل و… آشنا خواهید .
 4. دوره بورس بین الملل : که شما می توانید بورس شرکت های بین الملل را معامله کنید.

سه تحلیل در بازارهای سرمایه وجود دارد . بنابراین سه دوره در این بخش در نظر گرفته شده است :

 1. تحلیل فنی یا تکنیکال : در این دوره چارت خوانی یا نمودار خوانی و مفاهیم تکنیکی در نمودار های قیمتی بازارهای سرمایه آموزش داده می شود. در این دوره به مفاهیم مدل شمعی ، اندیکاتور ها ، الگوهای قیمتی پرداخته می شود . شما با یادگیری این دوره چارت های مختلف قیمتی هر بازاری را می توانید تحلیل کنید.( در دوره تحلیل تکنیکی به گذشته تغییرات قیمت پرداخته می شود و مفاهیم آن در تمامی بازارهایی که بر اساس عرضه و تقاضا است یکسان است.)
 2. تحلیل فاندامنتال یا بنیادی : در این دوره با یادگیری عوامل مختلف تاثیر گذار بر قیمت هر بازاری از قبیل عوامل سیاسی ، اقتصادی یا گزارشات مالی و مدیریتی آشنا خواهید شد . برای مثال در بازار فارکس عوامل تاثیر گذار بر ارز کشورها بررسی خواهد شد . برای مثال در بازار فارکس گزارشات اقتصادی از قبیل نرخ بهره ، نرخ اشتغال ، رشد اقتصادی یا عوامل سیاسی تاثیر گذار بر ارز کشورها بررسی خواهد شد . ( تحلیل بنیادی به عوامل تغییر قیمت و چرایی آن می پردازد و در هر بازار متفاوت است.)
 3. تحلیل روانشناسی بازار : در این دوره به روانشناسی و عوامل موفقیت ذهنی به صورت کلی در معامله گری در بازارها  یا به صورت جزیی در بازار خاص پرداخته می شود .

در بخش کسب و کار دو دوره در نظر گرفته شده است :

 1. تابلوی کسب و کار  :در این دوره از کتاب خلق مدل کسب و کار ، تابلوی کسب و کار که برای راه اندازی هر کسب و کاری بسیار مهم و الزامی است آموزش داده می شود .
 2. زبان بیزنسی و مالی : در این دوره زبان انگلیسی مربوط به مباحث مالی ، سرمایه گذاری و بیزنسی آموزش داده می شود . البته در تمامی دوره ها از مطالب انگلیسی برای آموزش استفاده خواهد شد و شما به راحتی در هر دوره ای با اصطلاحات انگلیسی  آشنا خواهید شد که موجب تقویت زبان شما می شود.

اگر دانش قدرت است پس قدرتمند شوید . if knowledge is power ، power up درخواست وقت ملاقات